Pořadatelé a partneři

Pořadatel

foto

UKZ.CZ

Zakladatelkou firmy UKZ.CZ s.r.o. je Ing. Bc. Lenka Zábojová, daňová poradkyně, členka neziskové a DPH sekce odborného kolegia komory daňových poradců. Naše společnost od svého vzniku poskytuje služby jako akreditovaná vzdělávací instituce u MVČR a u MŠMT. Další naší činností je daňové a účetní poradenství a zpracování účetnictví včetně činnosti odborného konzultanta v rámci veřejnosprávních kontrol u příspěvkových organizací. Vzděláváme úředníky ÚSC a příspěvkových organizací a dále i podnikatelské subjekty. Naše vzdělávací činnost je zaměřena hlavně na oblast daní, účetnictví, mezd, správních a místních poplatků. Ing. Bc. Lenka Zábojová, je rovněž i lektorkou pro úředníky, její přednášková činnost je zaměřena na účetnictví a daně v návaznosti zejména na zákon o obcích a zákon o rozpočtových pravidlech. Ing. Lenka Zábojová přednáší na VUT v Brně na podnikatelské fakultě. 

www.ukz.cz

Spolupořadatel

foto

Účetní portál a.s.

Účetní Portál a.s.

Společnost provozuje internetové vzdělávání, které je zaměřeno i na obce a příspěvkové organizace. Pro obce je dnes k dispozici více jak 100 příkladů včetně rozpočtové skladby. Dále zde naleznete výklad ke všem českým účetním standardům 701-710. Nechybí řada přehledů a praktických pomůcek, které můžete využívat. Novinkou roku 2017 je Specialista pro veřejnou správu, který lze pořídit i jako online program.

Novinkou roku 2018 je vydání dvou publikací – teorie a příklady. Věříme, že využijete možnosti být efektivnější s námi.

Více www.ucetni-portal.cz; www.specialista-verejnasprava.cz

 

Partneři

foto

ATLAS consulting spol. s r.o.

Společnost ATLAS consulting spol. s r.o. je jedním z předních českých výrobců software.

Vyvíjíme a dodáváme moderní právní a ekonomické informační systémy pro malé, střední a velké společnosti. Naše řešení jsou efektivní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá.
Oceníte je při běžné každodenní práci, ale také při rozhodování a řízení, při tvorbě a realizaci strategií pro optimalizaci nákladů i v dalších činnostech. Díky právním informačním systémům naší společnosti budete mít všechny informace dostupné, kdekoli a kdykoli je budete potřebovat.

foto

Triada, spol. s r.o.

Triada, spol. s r.o. je firma s celostátní působností v oblasti poskytování software a služeb pro města a obce

foto

Munis

Munis je ucelený informační systém pro města a obce.

foto

NOVATIS s.r.o.

Společnost NOVATIS s.r.o. spravuje web www.chryzantema.cz se zaměřením na problematiku vzdělávání zejména v oblasti účetnictví, mezd a pracovního práva, mezinárodního obchodu včetně profesního jazykového vzdělávání v oblasti účetnictví a daní.

foto

ALIS spol. s r.o.

Společnost Alis se od roku 1990 specializuje na vývoj informačních systémů pro oblast místní samosprávy v produktových řadách KEO.  V nabídce jsou  ekonomické  i  evidenční moduly, ke kterým poskytujeme kvalitní metodické zázemí a zákaznickou podporu. Síť obchodních zastoupení po celé České republice zajišťuje pro naše produkty instalace, školení a servisní služby.

© 2013-2018 OSWALD, a.s. | Všechna práva vyhrazena | webdesign 2bcreative.cz | webcode 123 DESIGN & JohnyF